ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2017-2018!!!

Ανακοίνωση για την πολυήμερη της Γ’ Λυκείου

Στην Πετρούπολη σήμερα Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 13.00μ.μ. στο γραφείο του Διευθυντή του 4ου ΓΕΛ Πετρούπολης συνήλθε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών για την πενθήμερη εκδρομή της Γ’ τάξης. Είχαν κατατεθεί στο γραφείο του Διευθυντή 6 προσφορές από τα παρακάτω τουριστικά γραφεία:

$1·         Happy Days

$1·         IQ Holidays

$1·         Smile Holidays

$1·         Zorpidis travel

$1·         At Holidays

$1·         Ktenas Travel

Η επιτροπή αφού εξέτασε το περιεχόμενο των προσφορών αποφάσισε ομόφωνα την επιλογή του τουριστικού γραφείου KtenasTravel. Το συγκεκριμένο πρακτορείο προσέφερε τιμή 180€ / μαθητή και 10 δωρεάν συμμετοχές στο ξενοδοχείο Κορνήλιος Palace 4*.

Τα  μέλη  της  επιτροπής

Αγαλιανός Ιωάννης                          Βλάχος Σ.                  Αρχηγός εκδρομής

Διευθυντής                                        Τσοτσοπούλου Π.    Συνοδός εκδρομής

Καπράλος Μ.            Γραμματέας Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων